Blitz in CShK Ulpan october 4 2026

De pagina werd het laatst gewijzigd op16.10.2026 05:56:43, Creator/Last Upload: Kazakhstan Chess Federation (License 6)

LinksOfficiƫle beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Laat de toernooidetails zien (defaultwaarde)
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog
Eindstand na 5 ronden, Tussenstand na de 5 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/5 , niet ingedeeld
Excel en afdrukkenExporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes
Search for player Zoeken

Eindstand na 5 ronden

Rk.SNoNaamFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
15Matayev, ArmatKAZ16064114,54
22AFMNurlanov, MirasKAZ16594112,54
33Murat, MansurKAZ163041124
48Kuralbay, AishaKAZ14393013,53
54Shomanova, AmiraKAZ162630113
61Kurmangazinov, BeibarysKAZ18133093
76Sagatov, ArsenKAZ153820122
89Ignatovich, AraslanKAZ140110141
97Ongarbay, BeksultanKAZ14771013,51

Opmerking:
Wtg1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Wtg2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Wtg3: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints)