Turnamen Catur HORI ke-80

Paskutinis atnaujinimas15.10.2026 08:47:04, Autorius/Paskutinis perkėlimas: catur

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaigalutinė vietų padėtis po 5 ratų, pradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 5 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 5 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
113KPPBC TMP B Makassar5410911,532,5
28KPP Madya Makassar540181041
310KPP Pratama Makassar Selatan531178,545
44Kanwil DJP Sulselbartra53026930,5
59KPP Pratama Makassar Barat53026845,5
62Kanwil DJBC Sulbagsel521257,539
76KPDDP Makassar521257,537,5
811KPP Pratama Makassar Utara52034831
916KPTIK BMN Makassar52034738
101BDK Makassar52034637,5
113Kanwil DJKN Sulseltrabar51042731
125Kanwil DJPb Sulsel50050041,5
137KPKNL Makassar0000000
12KPP Pratama Maros0000000
14KPPN Makassar I0000000
15KPPN Makassar II0000000

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)