Peon al Paso blitz 9+3 14/10/26

Zadnja izmjena15.10.2026 04:25:04, Creator/Last Upload: FADA – Comision Tecnica Argentina

LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara pokaži podatke o turniru
ListeLista po nositeljstvu, Abecedna lista igrača, Podaci o Federacijama, Partijama i Titulama, Satnica
Konačna tabela nakon 6 Kola, Konačna tabela sa partijama nakon 6 Kola, Lista po nositeljstvu sa partijama
Poeni po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6/6 , nisu parovani
Pretvori u Excel i PrintajPretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File, QR-Codes
Search for player Pretraži

Konačna tabela nakon 6 Kola

Mj.SNoImeFEDRtgPoen. TB1  TB2  TB3 
19Castelao, NicolasARG0512419,5
21VALENTE, FedericoARG18135221,516,5
32ROITBERG, ThiagoARG17374,502316
45GAHONA, RodrigoARG16894021,511,5
53AFMCAMBRIA, Lucio EmilianoARG17094020,511,75
67Angel, NelsonARG04020,511
78Arditi, GustavoARG040159
818Ragucci, SergioARG03,5020,510
919Romano, PabloARG03022,58,5
104ROSSI, Marcelo GabrielARG169230208,75
1110Cerbino, EmilioARG030197,5
1217Perelis, OliverioARG030187,5
1321Warno, GuillermoARG030186
1411Cerbino, IgnacioARG030147
1516Muñoz, VictorARG02,5018,57
1615Lombroni, BrunoARG02,50154
176MURATORE, ClaudioARG15712018,55,5
1814Leiva, JulianaARG020174
1913Jawor, EliARG020165
2020Rozenek, MatíasARG02015,53
2112Di Giannantobnio, FranciscoARG01017,51

Bilješka:
Tie Break1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count)
Tie Break2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)
Tie Break3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)