KVK INTER-COLLEGIATE ZONAL WOMEN'S TEAM CHAMPIONSHIP-2026/27

FederatsiyaHindiston ( IND )
Bosh hakamKRISHNA V SHINDE -25057790
Vaqt nazorati (Rapid)20 + 5
JoyCollege of Agriculture, Hanumanamatti
Turlar soni3
Turnir turiJamoalar uchun Shveytsariya tizimi
Reyting hisoblash -
Sana2026/10/16 gacha 2026/10/17
Reyting-Ø1000
Juftlash dasturiSwiss-Manager, muallif: Heinz Herzog, Swiss-Manager turnir fayli

Oxirgi yangilanish 16.10.2026 10:05:31, Yaratuvchi/Oxirgi yuklash: arb

Parametrlar Turnir tafsilotlari yo'q, Turnir taqvimi bilan bog'lash
Ro'yxatlarJamoa boshlang'ich saflanishi
Jamoa tarkibi tur natijalari bilan, Jamoa tarkibi tur natijalarisiz, 2-turdan keyingi o'rinlar bo'yicha kross-jadval
O'yinchilarning boshlang'ich saflanish ro'yxati, Alifbo bo'yicha ro'yxat
Barcha turlarning jamoa juftliklari (3 / 3)
Taxta juftliklari
Turnir jadvali:Tur 1, Tur 2
Statistika, O'yinlar jadvali
Excel va chop etishExcelga eksport qilish (.xlsx), PDF faylga eksport qilish, QR-Codes
Jamoa qidirish Qidirish

2-turdan keyingi o'rin

O'r.SNoJamoaPartiyalar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
16COF SIRSI220048008
21A C HANUMANAMATTI22004601210
34ACD DHARWAD210124,5048,5
42A C VIJAYAPUR210124048
55CCSC DHARWAD200201027
63ABM DHARWAD200200,5016,5

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: points (game-points)
Qo'shimcha ko'rsatkich3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Qo'shimcha ko'rsatkich4: Total MP opponent × GP scored. (EMGSB)
Qo'shimcha ko'rsatkich5: Scores And Schedule Strength Combination (SSSC) (Matchpoints)