Boards 1 - 4 (T1575)
Boards 5 - 8 (T1574)
Boards 9 - 12 (T1573)

SP Open 2026

Paskutinis atnaujinimas17.10.2026 05:27:15, Autorius/Paskutinis perkėlimas: SiVCA

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, rodyti vėliavas , susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, rezultatų lentelė po 2 rato
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2
Geriausi žaidėjaiLentų sąrašas
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

Vieta po 2 rato

Vt.SNr.KomandaGrupėPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4  PR5 
13Singapore Polytechnic Team 1220047,506,54,5
25Nanyang Technological University Team 1220047065
311Singapore Polytechnic Team 2220046,5055
41Nanyang Technological University Team 2220046094,5
514National University of Singapore Team 2220045084,5
69Nanyang Technological University Team 3211036096
76National University of Singapore Team 1211036076
812SUSS Team 12101250107
97Nanyang Polytechnic Team 121012507,56,5
108National University of Singapore Team 3210124,5011,57,5
1110Temasek Polytechnic Team 1210124,508,56
122Eunoia Junior College Team 1210124,5085
1313Team Rocket Team 1210124,5076
1420Commonwealth Secondary School Team 121012404,54,5
1521Republic Polytechnic Team 1210123076
1624Singapore Institute of Technology Team 2210123065
174Singapore Institute of Management Team 1201113,5085
1816Singapore Polytechnic Team 4201113084,5
1922Republic Polytechnic Team 2201112,506,54,5
2015Anderson Serangoon Junior College Team 12011120107,5
2117Nanyang Polytechnic Team 22002010107
2219River Valley High School Team 120020109,55
2318Singapore Polytechnic Team 3200201096
2423Singapore Institute of Technology Team 1200200010,56,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Gamepoints)
Papildomas rodiklis 4: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Papildomas rodiklis 5: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)