CBSE NATIONAL F17 GIRLS

OrganizátorLA BLOOSAM PUBLIC SCHOOL
FederáciaIndia ( IND )
Hlavný rozhodcaDINESH GERA
MiestoJalandhar
Number of rounds5
Tournament typeŠvajčiarsky systém družstiev
Rating calculation -
Od - do2026/10/15 - 2026/10/18
Ø rating / Average age1463 / 13
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga, Swiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 19.10.2026 10:09:19, Creator/Last Upload: Dinesh_gera_chess_coach

Výber turnajaF11 GIRLS, F14 GIRLS, F17 GIRLS , F19 GIRLS, U11 BOYS, , U17 BOYS
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Konečná tabuľka po 5 kolách
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes
Search for team Hladaj

Poradie po 2 kole

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3 
16DELHI PUBLIC SCHOOL, RAIPUR2200408
24DELHI PUBLIC SCHOOL BANGLORE EAST2200407
33GEMS OUR OWN ENGLISH HIGH SCHOOL, DUBAI, UAE2200406,5
416RPS INTERNATIONAL SCHOOL SEC 89 GURUGRAM2110304,5
55SRI SANKARA VIDHYALAYA2110304,5
62VELAMMAL VIDYALAYA, ANNEXURE2110304,5
710AMITY INTERNATIONAL SCHOOL NOIDA2110304,5
818SUNBEAM SCHOOL LAHARTARN2101205,5
97INDIAN SCHOOL BOUSHER2101204,5
108THE HERITAGE SCHOOL2101204
119SETH ANANDRAM JAIPURIA SCHOOL VASUNDHARA GHAZ2101203,5
1217ST ANTHONY'S SR SEC SCHOOL1001202,5
1315RADIANT CENTRAL CHILDREN ACADEMY2101202,5
1419VELAMMAL VIDYALAYA AYANAMBAKKM1001202
151VELAMMAL VIDYALAYA MEL AYANAMBAKKAM CHENNAI T2011103,5
1611BBPS ROHINI2011103,5
1712CARMEL CONVENT SENIOR SECONDARY SCHOOL BHEL G2002002,5
1814R.P.S. PUBLIC SCHOOL, DHARUHERA2002002,5
1913LA BLOSSAM2002000

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)