CBSE NATIONAL F14 GIRLS

OrganizátorLA BLOOSAM PUBLIC SCHOOL
FederaceIndie ( IND )
Hlavní rozhodčíDINESH GERA
MístoJalandhar
Number of rounds5
Tournament typeŠvýcarský systém pro družstva
Výpočet ratingu -
Datum od2026/10/15 Datum do 2026/10/18
Ø ELO turnaje / Average age1453 / 12
Losovací programSwiss-Manager Heinz Herzog, Turnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.10.2026 16:51:35, Creator/Last Upload: Dinesh_gera_chess_coach

Výběr turnajeF11 GIRLS, F14 GIRLS, F17 GIRLS , F19 GIRLS, U11 BOYS, , U17 BOYS
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Konečná tabulka po 5 kolech
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskExport do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes
Search for team Hledej

Konečné pořadí po 5 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11VELAMMAL VIDAYALA MOGAPPAIR WEST550010017
23VELAMMAL VIDYALAYA ALAPAKKAM54018015
37PACIFIC WORLD SCHOOL53117114
42INDIAN SCHOOL BOUSHER52307111
54MDS PUBLIC SCHOOL UDAIPUR53026013,5
618ST ANTHONY'S SR SEC SCHOOL53026012
713AMITY INTERNATIONAL SCHOOL SEC 4652216010,5
819SUNBEAM ENGLISH SCHOOL BHAGWANPUR52216010,5
96INDIAN SCHOOL MUSCAT5302609,5
1015GEMS OUR OWN ENGLISH HIGH SCHOOL, DUBAI, UAE51315010
119OUR OWN ENGLISH HIGH SCHOOL, SHARJAH (GIRLS)5122409,5
1212BAL BHARATI PUBLIC SCHOOL PITAMPURA5041409,5
135DSB INTERNATIONAL PUBLIC SCHOOL5122409
1420SUNBEAM SCHOOL MUGHALSARAI5041408,5
1511JAIN HERITAGE SCHOOL HEBBAL BANGALORE4103408
1610NARAYANA VIDYALAYAM4022407
1716K.R MANGALAM WORLD SCHOOL VIKASPURI4103406,5
1814DAV SONIPAT5032307
1917LA BLOSSAM4004204
208MODERN SCHOOL BARAKHAMBA1001000

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení3: points (game-points)