Bharathiyar University Inter-Collegiate WoMen Team Chess Tournament jointly organized by RD College of Commerce & Professional Studies

Oxirgi yangilanish 14.10.2026 12:01:50, Yaratuvchi/Oxirgi yuklash: IA Umapathy

Parametrlar Turnir tafsilotlarini ko'rsatish, Turnir taqvimi bilan bog'lash
Ro'yxatlarJamoa boshlang'ich saflanishi
Jamoa tarkibi tur natijalari bilan, Jamoa tarkibi tur natijalarisiz, 4 turdan keyingi yakuniy kross-jadval
O'yinchilarning boshlang'ich saflanish ro'yxati, Alifbo bo'yicha ro'yxat
Barcha turlarning jamoa juftliklari (4 / 4)
Taxta juftliklariTur 1, Tur 2, Tur 3, Tur 4
Turnir jadvali:Tur 1, Tur 2, Tur 3, Tur 4
Eng yaxshi o'yinchilarTaxtalar ro'yxati
Har bir taxta bo'yicha eng yaxshi o'yinchiO'yinchilar samaradorlik ro'yxati
Statistika, O'yinlar jadvali
Excel va chop etishExcelga eksport qilish (.xlsx), PDF faylga eksport qilish, QR-Codes
Jamoa qidirish Qidirish

4 turdan keyingi yakuniy jadval

O'r.SNoJamoaPartiyalar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11PSG CAS44008014,5
22PSGR Krishnammal43016012
310VET Inst of Arts & Science4301609
49Vellalar College for Women4301608,5
53VLB Janakiammal42024110
68Sree Venkateswara4202428
74Sri Ramakrishna4103207
85Govt Arts College CBE4103205,5
96Nirmala CAS4103204,5
107RD College4004001

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Qo'shimcha ko'rsatkich3: points (game-points)