Wisdom Public School Inter School Sports Meet 2026 (U-14 Boys)

FyriskipararWisdom Public School
LandIndia ( IND )
HøvuðsdómariFA Rana, Pratap Singh 88105172
Deputy ArbiterFA Kumar, Sunil 5077966; SNA Roopa, Shukla 48786934
StaðWisdom Public School, Ramghat, Aligarh
Number of rounds5
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/15 til 2026/10/16
Miðal-Rating1000
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført16.10.2026 10:34:13, Creator/Last Upload: Rana Pratap

KappingarnevndGirls U-11, Girls U-14, Girls U-19, Boys U-19, Boys U-11, Boys U-14
Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 5 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 5 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
114WISDOM PUBLIC SCHOOL, ALIGARH (Team A) 5410909
215WISDOM PUBLIC SCHOOL, ALIGARH (Team B) 4301808
35PAVNA SCHOOL ALIGARH 5320808
412ST. FIDELIS SCHOOL, ALIGARH 5221606,5
54PAVNA INTERNATIONAL SCHOOL, ALIGARH 5302606
63OUR LADY OF FATIMA S.S. SCHOOL ALIGARH 5221606
72KRISHNA INTERNATIONAL SCHOOL, ALIGARH 5302605,5
816BRILLIENT PUBLIC SCHOOL5212505
911ST. FIDELIS SCHOOL KHEDA KHUSH KHABAR 5212505
1017THE BLOSSOM SCHOOL5212505
111BLOSSOMS GLOBAL SCHOOL TALA NAGRI, ALIGARH 5131504
1213THREE DOTS SEWAMARG PUBLIC SCHOOL, ALIGARH 5122404
136RAGHUBIR BAL MANDIR, ALIGARH 5113302
149SETH M.R. JAIPURIYA SCHOOL, AGRA ROAD, ALIGAR3012101
1510SHRI RAJENDRA SINGH INTERNATIONAL SCHOOL, ALI5014101
167RAJA MAHENDRA PRATAP SINGH, AMU CITY, ALIGARH3003000
178RANGE HILLS PUBLIC SCHOOL, ALIGARH 1001000

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)