Campeonato Nacional de Ajedrez por Equipos de Ajedrez CONADEIP 2026

FyriskipararIO Della Morte. Pablo
LandMexico ( MEX )
HøvuðsdómariIA Zaragoza Martinez, Enrique
Deputy ArbiterNA Pastor Cristino, Alan
Bedenkzeit (Standard)60 minutos para toda la partida con incrementos de 30 segundos
StaðUniversidad Anáhuac Norte
Number of rounds5
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/12 til 2026/10/13
Miðal-Rating / Average age1648 / 19
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført14.10.2026 02:36:06, Creator/Last Upload: IA Enrique Zaragoza

Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Talva eftir umfar 4
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Støðan eftir umfar 4

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Universidad Anahuac Queretaro4310711,50
23ITESM Campus Monterrey4301611,50
39Universidad del Valle de Mexico Coyoacan4301610,50
42Universidad Anahuac Norte43016100
56Universidad Vasco de Quiroga4211510,50
67Universidad La Salle Nezahualcoyotl310248,50
75Universidad Interamericana de Puebla301236,50
810Universidad Iberoamericana3012350
911Universidad del Valle de Mexico Centro3003220
104Instituto Tecnologico Autonomo de Mexico1001000
8Universidad del Valle de Mexico Villahermosa1001000

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)