Vilniaus šachmatų klubo žaibo turnyras 2026-10-13

Seinast dagført13.10.2026 20:39:18, Creator/Last Upload: Vilnius Chess Club

SlóðirAlmenn heimasíða hjá fyrireikarum, Link tournament to the tournament calendar
Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar
ListarByrjanarlisti, Telvarar í bókstavarað, Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Endalig støða eftir 11 umfør, Endalig talva eftir 11 umfør, Byrjanartalva
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7, Umf.8, Umf.9, Umf.10, Umf.11/11 , ikki parað
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for player Leita

Endalig støða eftir 11 umfør

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
12FMSalna, AleksandrasLTU22001068,571,50
21IMPidluznij, GlebLTU2414972770
33Paulauskas, AndriusLTU2183872,5760
46Zvirblis, AndriusLTU21077,566,571,50
59Ribinskas, GediminasLTU19887,565,569,50
64CMBieliauskas, MariusLTU2169771,576,50
719Lescikas, VladasLTU1786756,5590
85Posaskov, NikitaLTU21386,574780
97Leclere, DanielLTU20896,568,573,50
108Auskalnis, DovydasLTU20376,565,568,50
1131Jankauskas, LinasLTU16086,54749,50
1220Baguzis, GintarasLTU177467073,50
1311Ketlerius, ArijusLTU1960668,572,50
1415Voronov, VadimLTU1856654,5570
1518Gerasimovic, StanislavLTU1788654,5570
1626Paulauskas, Vytenis JonasLTU170365356,50
1729Sipavicius, EinarasLTU167465153,50
1840Eylen, Tahir TarikTUR064951,50
1914Voveris, VykintasLTU18805,563670
2021Kontrimaite, AgotaLTU17515,560,564,50
2117Sulmanas, BalysLTU18375,56063,50
2210Michailovas, UgniusLTU19685,558620
2324Rafa, RobertPOL1721564680
2428Simeliunas, AurimasLTU167856365,50
2523Janavicius, JonasLTU1729560,5640
2633Jurgaitis, NormilasLTU1578554,557,50
2722Diciunas, ValdasLTU173355355,50
2835Radzevicius, MartynasLTU1559548,5510
2936Achremovas, IgorisLTU14824,55456,50
3013Minkauskas, TadasLTU18814,551,554,50
3132Minkauskas, TomasLTU160745962,50
3230Kuzmas, Boris JonasLTU1665448,5510
3337Askinazi, FeliksasLTU145444850,50
3427Braskys, TomasLTU169744446,50
3525Kalenikas, VladimirasLTU1714440,5430
3616Sergejev, VladimirLTU1841354,5570
3739Barochaite, JulijaLTU1406344460
3834Snehirau, BahdanLTU1578343450
3938Jeriominas, JurijusLTU1421342,5450
4012Kalinauskas, VytautasLTU1904244,5470

Viðmerkingar:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)