khedan watan punjab diya 2026 under 17 girls

OrganizátorDistrict Sports Officer Jalandhar
FederáciaIndia ( IND )
Hlavný rozhodcaDinesh Gera
Deputy ArbiterShilpa Gera
Bedenkzeit (Rapid)25+10 sec
MiestoJalandhar sports college
Number of rounds4
Tournament typeŠvajčiarsky systém družstiev
Rating calculation -
Od - do2026/10/09 - 2026/10/15
Ø rating1409
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga, Swiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 13.10.2026 14:24:03, Creator/Last Upload: Dinesh_gera_chess_coach

Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Konečná tabuľka po 4 kolách
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3, k.4
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes
Search for team Hladaj

Konečné poradie po 4 kolách

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3 
11Ludhiana43107112
5faridkot43107112
319Patiala43016012,5
42Bathinda43016012
56Jalandhar43016011,5
610Fazilka43016010
16Mansa43016010
87Moga42115010
93Sas Nagar Mohali4202408,5
21Sangrur4202408,5
118Barnala4202408
124Amritsar4121407,5
139Fatehghar Sahib4202407
1412Gurdaspur3102406
1515Malerkotla4112325
1618Pathankot4112307,5
1720Rupnagar4103206,5
1817Muktsar4103205,5
1922Sbs Nagar Nawasher4103204,5
2013Hoshiarpur3003203,5
2111Ferozpur4013103
2214Kapurthala2002000

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)