Important:
This is a test tournament. It was not played in real life.
It serves for training and testing purposes.

88º Jogos Abertos SP - Votuporanga - Livre Fem

Paskutinis atnaujinimas16.10.2026 03:00:15, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Education license (until 31.12.2023)

Turnyro pasirinktysMasc Livre, Fem Livre, Masc 21, Fem 21
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, rezultatų lentelė po 5 rato
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis visų grupių sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

Vieta po 5 rato

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
13Araçatuba54101315,50
21Santos541013150
34Indaiatuba540112170
42São José do Rio Preto5302913,50
58Rio Claro530299,50
610Presidente Prudente520368,50
712Jaú4112680
85Taubaté520367,50
99Marilia5203660
1013Sertãozinho4112660
116São Manuel410356,50
127Itú4013351
1311São Bernardo do Campo4013351

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints