Huom! Palvelimen kuorman pienentämiseksi vähennämme hakukoneiden kuten Google ja Yahoo skannausta siirtämällä yli viisi päivää sitten päättyneet (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse:

Carlito A. Raposala Post Fiesta Chess Tournament 1950 Below

Viimeisin päivitys11.10.2026 14:55:57, Luonut/Viimeisin lataus: Joel Jalober Patropez

Etsi pelaajaa Haku

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtgp. TB1  TB2  TB3 
115Miparanum, Azrel JacobPHI183460529,5
21Madrid, RomeoPHI19525,50431,5
313Villamarin, GlennPHI18535,50429
49Raposala, Kristopper IanPHI188750522,5
510Actub, WilmorPHI187050429,5
64Barredo, WilsonPHI19234,50431,5
714AFMMahdali, FarhanFID18484,50431
818ACMPadla, DerrickPHI17624,50426,5
916Del Socorro, StephenPHI18214,50425
106Delos Santos, AriesPHI19054,50333
1117Ello, MichaelPHI177740427
128Cruz, AchillesPHI188740426,5
1329Gomez, Jieshel Quinn C.PHI040424,5
1425Papellero, Precious AnnPHI145140417,5
152Daclan, CarlitoPHI193340330
1620Jornales, Deric HeraldPHI168440326,5
177Lao, EdmundPHI189240326,5
1827Asibal, Aurelio JrPHI040326
1930Micarandayo, RonnPHI040325
2019Magsanay, JharrencePHI17323,50325,5
2137Supena, Rhyzl MyrPHI03,50325
2224Largo, Nietzsche Jr.PHI14623,50322
233Villa, AntonioPHI192730326
245Salapang, HilvenPHI191030326
2533Serrano, SamPHI030325,5
2636Supena, Rham MikhaelPHI030324
2721Reuyan, Liam JayPHI160530321,5
2835Supena, Normie LydesPHI030320,5
2923Montuya, Earle DerekPHI155830319
3012Castro, Junpril SagePHI18652,50224,5
3111Dunting, MarlawPHI18682,50221,5
3232Paglinawan, LitoPHI020225
3334Supena, Chris MiguelPHI020222,5
3428Benijol, JurichPHI020222
3522Barredo, Fred WilsonPHI155920221
3626Barredo, Ishah PrechielaPHI143820219,5
3731Orebejo, EthanPHI010121,5

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (DE)
Vertailu 2: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)