Port Shepstone Chess Festival - High Schools

Ostatnia aktualizacja strony10.10.2026 14:59:54, Creator/Last Upload: Riaan Britz

Wybranie turniejuPrimary Schools, High School New, High Schools
wybranie parametrów Pokazanie danych turnieju, Link tournament to the tournament calendar
Listylista startowa drużyn
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela po 4 rundzie
Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups
kojarzenie drużynRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Excel i drukowanieEksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, QR-Codes
Search for team Szukanie

Stan po 4 rundzie

M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
110AMANZIMTOTI HIGH32105220
24SHEPPIE 132105210
36Siyaphambili High School32014200
42Nkonka High School31204190
511SHEPPIE 232014180
63SOZABE HIGH31022130
712Isinamuva High School2002220
87ST MARTINS DE PORRES SCHOOL3003040
91MBUSI HIGH0000000
5EZINQOLENI HIGH1001000
8MGAMULE HIGH0000000
9Merebank Secondary0000000
13HARDING SEC SCHOOL 10000000
14HARDING SEC SCHOOL 20000000

Uwagi:
TB 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
TB 2: points (game-points)
TB 3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)