khedan watan punjab diya 2026 under 14 boys

Paskutinis atnaujinimas10.10.2026 16:40:09, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Dinesh_gera_chess_coach

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 5 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 5 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11BATHINDA54109014,5
23JALANDHAR54018014,5
37SAS NAGAR MOHALI53208012
42PATIALA53117013,5
6SANGRUR53117013,5
612FAZILKA53117011
74LUDHIANA53026013,5
85AMRITSAR53026012,5
8MANSA53026012,5
1010FARIDKOT53026011
1119MUKTSAR52125011,5
129BARNALA52125011
1318MOGA5212509,5
1417MALERKOTLA5212508
1513FEROZPUR5203409,5
14GURDASPUR5122409,5
1721RUPNAGAR4103407,5
1816KAPURTHALA4103407
1920PATHANKOT4022406,5
2011FATEHGHAR SAHIB5113308
2123TARN TARAN4013304
2215HOSHIARPUR5104206
2322SBS NAGAR NAWASHER4004202,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 3: points (game-points)