khedan watan punjab diya 2026 under 14 boys

Organizator(i)District Sports Officer Jalandhar
TaraIndia ( IND )
Arbitru sefDinesh Gera
Deputy ArbiterShilpa Gera
Bedenkzeit (Rapid)25+10 sec
LocatieJalandhar sports college
Number of rounds5
Tournament typeSistem elvetian pentru echipe
Calcul rating -
Data2026/10/09 La 2026/10/15
Rating-Ø1436
Program de imperechereSwiss-Manager from Heinz Herzog, Fisierul Swiss-Manager

Ultima actualizare10.10.2026 16:40:09, Creator/Last Upload: Dinesh_gera_chess_coach

Selectia parametrilor Fara detalii ale turneului, Link la calendarul de turnee
ListeLista de start a echipelor
Alcatuirea echipelor cu rezultatele rundelor, Alcatuirea echipelor fara rezultate, Diagrama finala dupa 5 runde
Lista de start a jucatorilor, Lista alfabetica a jucatorilor
Imperecherile echipelorRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Excel si printExporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF, QR-Codes
Search for team Cautare

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11BATHINDA54109014,5
23JALANDHAR54018014,5
37SAS NAGAR MOHALI53208012
42PATIALA53117013,5
6SANGRUR53117013,5
612FAZILKA53117011
74LUDHIANA53026013,5
85AMRITSAR53026012,5
8MANSA53026012,5
1010FARIDKOT53026011
1119MUKTSAR52125011,5
129BARNALA52125011
1318MOGA5212509,5
1417MALERKOTLA5212508
1513FEROZPUR5203409,5
14GURDASPUR5122409,5
1721RUPNAGAR4103407,5
1816KAPURTHALA4103407
1920PATHANKOT4022406,5
2011FATEHGHAR SAHIB5113308
2123TARN TARAN4013304
2215HOSHIARPUR5104206
2322SBS NAGAR NAWASHER4004202,5

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)