Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Paul Morphy - Torneo por equipos en línea 2026

Ultima actualizare11.10.2026 07:39:33, Creator/Last Upload: Gloria Gallegos

Search for team Cautare

Clasament final dupa 6 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Gambito Coca Cola63301509
26Kings of the Board640214,508
35Los 4 Mosqueñeros632114,508
44Rebaño Sagrado623114,507
52Peones al Acecho62311307
684 Caballos Platinum622212,506
71Equipo Dinamita614111,506
89Dragones Legendarios Alpha613211,505
97Dragones Legendarios Omega62131005
10124 Reyes62131005
11104 Caballos Plus60428,514
12114 Check Masters60248,512

Adnotare:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)