25º Olimpiada Estudantil Catarinense Equipe Masculino

OrganitzadorFESPORTE
FederacióBrasil ( BRA )
Director del torneigIA Cleber Padoin 2150204; IA Renato Vailon 22733868
Àrbitre principalIA Luciano Rieter 22702440
Deputy ArbiterIA Carlos Calleros 2128918
ÀrbitreIA Danny Ramires Davalos 2174600; ; FA Amanda Paul Dull 869; NA Camila Majerkowski 44707460; NA Carlos Fontana 2171074; NA Laura Araujo 22795464; NA Michel Viott 22732870; AA Camila Santana Jahnel; AA Fernanda Lais Schappo 22792813; AA Fernando Jose Pereira De Dea 22757023; AA Gustavo da Silva Staats 1668; AA Kleber Waterkemper 44786867; AA Lethicia Soethe Brand 22725458; AA Naiara Gabriele Knopf de Oliveira 538063077; AA Rhana Machado Reis 44747489; AA Sofia Balbino de Barros Abregu 2085; AA Vinicius Blaszkoski Maia 22731490
Control de temps (Standard)60min + 30seg [Digital] ou 90min KO [Analogico]
SeuSerrano Tenis Clube | Av Dom Pedro II, 579 Coral - Lages/SC
Number of rounds7
Tournament typeSistema suís per equips
Rating calculation -
Data2026/10/12 Al 2026/10/16
Mitjana d'Elo / Average age1511 / 13
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz Herzog, Arxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització16.10.2026 18:04:27, Creador/Darrera càrrega: Laura Araujo

Selecció del torneigMasculino_Pensado, BTZ_Tab01, BTZ_Tab02, BTZ_Tab03, BTZ_Tab04, BTZ_Tab05, BTZ_Tab06, RPD_Tab01, RPD_Tab02, RPD_Tab03, RPD_Tab04, RPD_Tab05, RPD_Tab06
EnllaçosPensado FEMININO, Local_GoogleMaps, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
Vista d'un equipBOL, BRA
Vista d'un equipAscurra, Balneario Camboriu, Blumenau, Braco do Norte, Brusque, Campos Novos, Chapeco, Concordia, Criciuma, Curitibanos, Flor do Sertao, Florianopolis, Fraiburgo, Guabiruba, Guaramirim, Ibirama, Iomere, Itajai, Jaragua do Sul, Joacaba, Joinville, Lages, Luzerna, Maravilha, Navegantes, Pomerode, Rio do Sul, Sao Bento do Sul, Sao jose, Sao Lourenco do Oeste, Timbo, Tubarao, Videira
Overview for groupsSC
Vista d'una federacióAscurra, Balneario Camboriu, Blumenau, Braco do Norte, Brusque, Campos Novos, Chapeco, Concordia, Criciuma, Curitibanos, Flor do Sertao, Florianopolis, Fraiburgo, Guabiruba, Guaramirim, Ibirama, Iomere, Itajai, Jaragua do Sul, Joacaba, Joinville, Lages, Luzerna, Maravilha, Navegantes, Pomerode, Rio do Sul, Sao Bento do Sul, Sao jose, Sao Lourenco do Oeste, Timbo, Tubarao, Videira Per a aquest torneig
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 7 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Alphabetical list all groups
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Millors jugadorsBoard list
Millors jugadorsPlayer performance list
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris, Els cinc millors jugadors, Estadístiques totals, Estadístiques de medalles
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for team Cerca

Classificació final després de 7 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipEquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3  Des4  Des5 
11Jaragua do SulJaragua do Sul752020,5082,5115151
22JoacabaJoacaba750219,5085,5121152,5
37NavegantesNavegantes750218,5076108,5125,5
45ChapecoChapeco741218281,5115132
53BlumenauBlumenau750218083117,5137,5
612ItajaiItajai741216,5070,599,597,5
78LagesLages733116079111117
86ConcordiaConcordia741215,5081113106
99Sao Bento do SulSao Bento do Sul731315,5078106106,5
1015GuaramirimGuaramirim741215,507210085
1118VideiraVideira741215,50659579
124FlorianopolisFlorianopolis741215085116,5107,5
1313CriciumaCriciuma723215072101,591,5
1417TimboTimbo73221507093,576,5
1527BrusqueBrusque742115063,590,564
1614IomereIomere732214,507192,574
1719MaravilhaMaravilha73131407410074
1822JoinvilleJoinville7304140699778,5
1921LuzernaLuzerna732213,5273102,569,5
2031GuabirubaGuabiruba722313,50679473
2123Sao Lourenco do OesteSao Lourenco do Oeste722313070,599,566,5
2211Rio do SulRio do Sul721413068,587,567
2310FraiburgoFraiburgo7232130649550
2416Braco do NorteBraco do Norte7214130648550
2520Sao JoseSao jose720512070,58952,5
2632IbiramaIbirama705212062,587,558
2724PomerodePomerode712411,50709868,5
2826Balneario CamboriuBalneario Camboriu713311,5063,586,554,5
2929CuritibanosCuritibanos621311,5059,57839
3028Campos NovosCampos Novos711510,50658949,5
3125AscurraAscurra71157,5060,57922,5
3230Flor do SertaoFlor do Sertao7007306486,512
3333TubaraoTubarao100120102414

Anotació:
Desempat1: points (game-points)
Desempat2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Desempat3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)
Desempat4: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Desempat5: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)