N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

Torneo de Ajedrez Zona 53 2026 Equipos mixtos

De pagina werd het laatst gewijzigd op09.10.2026 20:46:48, Creator/Last Upload: AF AngelChess

Search for team Zoeken

Eindstand na 4 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
112Instituto México de Cd. Juárez440015837
211Instituto Kúrowi421110523
31Centro Educativo Multicultural Yermo y Parres32109,5716,5
49COREM Centro42119,5525
57COREM Zaragoza42118524
610COREM Montemayor41218421
75Colegio Panamericano Bilingüe42027,5417,5
83Colegio Antares41127,5322
98COREM Aeropuerto40317314
102Colegio Americano31026,5413
1113Instituto Victor Hugo Rascón Banda31026,5410,5
124Colegio Ingles de Durango40226,5216
136Colegio S. Parker Gamwell30032,520,5

Opmerking:
Wtg1: points (game-points)
Wtg2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg3: Berlin Tie Break