LXVIII Nacional Deportivo TecNM 2026 Ajedrez Equipos Varonil

Paskutinis atnaujinimas16.10.2026 02:41:53, Autorius/Paskutinis perkėlimas: IA Enrique Zaragoza

Turnyro pasirinktysVaronil, Femenil, Equipos Varonil, Equipos Femenil
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 5 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis visų grupių sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 5 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4  PR5 
15Tijuana330081305648
24Cd. Madero5320813050,537
32Istmo5311713,5047,531
48Toluca531171105636
51Lazaro Cardenas5302612257,534
69Cd. Cuauhtemoc5221612050,527
710Morelia513151004921
814Irapuato521251004514
93Culiacan521259,5055,518
1011Puebla512249,5045,518
1116Chetumal411248047,513
126Cd. Acuña42024604610
1315Colima41033805211
147Tierra Blanca511337048,512
1512Tuxtla Gutierrez401328048,54
1613Atitalaquia502327,5042,55

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 4: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Papildomas rodiklis 5: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)