Eslatma: Google, Yahoo va boshqa qidiruv tizimlari tomonidan barcha havolalarning har kuni skanerlanishi (kuniga 100.000 va undan ortiq sahifa) tufayli server yuklamasini kamaytirish uchun 5 kundan eski (tugash sanasi bo'yicha) turnirlarning barcha havolalari quyidagi tugma bosilgandan keyin ko'rsatiladi:

38º JOGOS DA JUVENTUDE DO PARANÁ 2026 CONVENCIONAL por equipes - MASCULINO

Oxirgi yangilanish 12.10.2026 17:41:00, Yaratuvchi/Oxirgi yuklash: FEXPAR- Federação de Xadrez do Paraná

Jamoa qidirish Qidirish

2-turdan keyingi o'rin

O'r.SNoJamoaJamoaGuruhPartiyalar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
11SÃO JOSÉ DOS PINHAISSAO JOSE DOS PINHAIS22007,54018,5157
22PIRAÍ DO SULPIRAI DO SUL220074016147
36CAMPO MOURAOCAMPO MOURAO220074019147
414PONTA GROSSAPONTA GROSSA21106301466
518FRANCISCO BELTRÃOFRANCISCO BELTRAO211063016106
612CAFELÂNDIACAFELANDIA22005,5401255
74ARAPONGASARAPONGAS21105,53014,565
85PARANAGUÁPARANAGUA220054011,57,54
97CASCAVELCASCAVEL21105301255
1015GUARAPUAVAGUARAPUAVA21015201184
1113AMPÉREAMPERE21015201445
1226TOLEDOTOLEDO21015201425
133FOZ DO IGUAÇUFOZ DO IGUACU21104,530108,54
1411LONDRINALONDRINA21014,52010,5124
1510CURITIBACURITIBA21014,52011,564
169MANDAGUARIMANDAGUARI21014,5201394
1721DOURADINADOURADINA21014201004
1817CASTROCASTRO21013,520903
1922MARECHAL CANDIDO RONDONMARECHAL CANDIDO RONDON20113,510910,53
2020PARANAVAÍPARANAVAI20113,510983
2116PINHÃOPINHAO2101320603
2224IRETAMAIRETAMA2011310743
238MARINGÁMARINGA20113101053
2423NOVA LONDRINANOVA LONDRINA2011210322
2525PITANGAPITANGA2011210321
2630RONCADORRONCADOR2011210722
2719SIQUEIRA CAMPOSSIQUEIRA CAMPOS20021,5005,53,51
2827COLORADOCOLORADO2002100341
2928LOANDALOANDA20020,500110
3029TERRA RICATERRA RICA2002000000

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: points (game-points)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Qo'shimcha ko'rsatkich3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Qo'shimcha ko'rsatkich4: Board Count (BC)
Qo'shimcha ko'rsatkich5: Sonneborn-Berger-Tie-Break (analog [57] but with all results)
Qo'shimcha ko'rsatkich6: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)