Eslatma: Google, Yahoo va boshqa qidiruv tizimlari tomonidan barcha havolalarning har kuni skanerlanishi (kuniga 100.000 va undan ortiq sahifa) tufayli server yuklamasini kamaytirish uchun 5 kundan eski (tugash sanasi bo'yicha) turnirlarning barcha havolalari quyidagi tugma bosilgandan keyin ko'rsatiladi:

Prv rejtinguvan rapid turnir na Sahovskiot Klub KARPOSH za sezonata 2026-2027

Oxirgi yangilanish 12.10.2026 20:13:50, Yaratuvchi/Oxirgi yuklash: Ljubohm

O'yinchi qidirish Qidirish

9 turdan keyingi yakuniy jadval

O'r.SNoIsm, familiyaFEDRtgOch. TB1  TB2  TB3 
11Nikolovski, KirilMKD22058,544478
24Kukov, TodeMKD20457,543,547,57
35Radonjanin, NikolaMKD1990744,548,57
411Batkoski, NenadMKD178754749,55
512Su, ErolMKD1781542455
616Linkinoski, BorceMKD168354146,55
714AIMTasevski, DanielMKD1755540445
87Jankov, SasoMKD194453540,54
92Stojanov, JovanMKD21594,546,548,54
1010AFMFejzullahu, JonMKD179244040,53
116Radicevski, LjupcoMKD197143943,54
123Hristovski, SrdzanMKD2128437,542,54
1319Angelov, NebojshaMKD043336,54
1415Kromov, IleMKD1746429334
158Spasovski, LazoMKD18783,538,5423
169Janevski, BorisMKD18663,535,538,52
1713Pendovski, NikolaMKD17563,531,5363
1818Velichkov, IlonMKD15842,53234,52
1917Loshkov, KonstantinMKD1600230331

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Qo'shimcha ko'rsatkich3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)