Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:


Turnuva detaylarını göster
 

Blitz weekend Dnipro

Son güncelleme11.10.2026 13:03:53, Oluşturan/Son Yükleme: Irina

Sporcu Ara Arama

2. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.İsimFEDRtgPuan EB1  EB2  EB3 
11Metreveli, GeorgiiUKR21092100
22Borisenko, MaximUKR20932100
33FMMukha, MykolaUKR20472100
44Potyliev, KyryloUKR19042100
55Shyrokyi, IlliaUKR18972100
66Pelipenko, SergeyUKR18682100
78Meshchaninov, DenysUKR17952100
816Stupka, YaroslavaUKR16252100
913Bolebrukh, ArtemiyUKR17031,5100
1010Herasymenko, DanielaUKR17721200
1112Kurchenko, IgorUKR17351200
1214Belousov, EvgenijUKR16801200
1324Volynets, OleksandrUKR14991200
1426Khatskevych, PavloUKR14901200
157Portnenko, SerhiiUKR18451200
169Dolynin, IvanUKR17801200
1711AFMNesterenko, VladislavUKR17411200
1815Mikhailichenko, ValeryUKR16741200
1917Dehtyareva, SofiaUKR16061200
2019Shevchenko, Yaroslav YevgUKR15891200
2121Pirotska, DariaUKR15821200
2223Naholiuk, MyronUKR15131200
2318Lipin, YevhenUKR160311,500
2431Chernuha, KyryloUKR145711,500
2525Kayukina, NadiyaUKR14921100
2627Avdieiev, MaksymUKR14811100
2729Nepochatykh, RobertUKR14671100
2836Shatilova, SofiiaUKR01100
2920Dukhina, AnastasiiaUKR15830,5200
3022Bychkov, ValerijUKR15420200
3134Davtjan, AraratUKR00200
3237Tkachman, FedirUKR001,500
3328Shevchenko, Ivan YevgUKR14700100
3430Toliupa, ViktoriiaUKR14600100
3532Kolomiiets, KiraUKR14130100
3633Darminok, YaroslavUKR00100
3735Kravchenko, DanyloUKR00100

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Eşitlik Bozma2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)