Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:

Blitz weekend Dnipro

Sidst opdateret 11.10.2026 13:03:53, Oprettet af/Sidste upload: Irina

Søg efter spiller Søg

Placering efter runde 6

Rk.SNrNavnFEDRatPts. TB1  TB2  TB3 
11Metreveli, GeorgiiUKR21095,520,517,513,5
22Borisenko, MaximUKR20935231915
33FMMukha, MykolaUKR2047519,516,513,5
45Shyrokyi, IlliaUKR18974,51916,513,5
516Stupka, YaroslavaUKR16254,518,51613
68Meshchaninov, DenysUKR17954,5171513
74Potyliev, KyryloUKR19044221915
86Pelipenko, SergeyUKR1868420,517,514,5
99Dolynin, IvanUKR1780418,51613
1014Belousov, EvgenijUKR1680415,513,511
1118Lipin, YevhenUKR1603415,51310,5
1229Nepochatykh, RobertUKR1467413,511,59,5
1313Bolebrukh, ArtemiyUKR17033,518,515,512,5
1420Dukhina, AnastasiiaUKR15833,516,514,512
1510Herasymenko, DanielaUKR1772320,517,514
167Portnenko, SerhiiUKR18453201714
1711AFMNesterenko, VladislavUKR1741318,51612
1812Kurchenko, IgorUKR17353181613
1921Pirotska, DariaUKR1582316,514,512
2036Shatilova, SofiiaUKR03151311
2124Volynets, OleksandrUKR1499314,512,510
2237Tkachman, FedirUKR0311,5108
2328Shevchenko, Ivan YevgUKR1470310,5108
2431Chernuha, KyryloUKR14572,516,51411
2523Naholiuk, MyronUKR15132,515,51412
2625Kayukina, NadiyaUKR14922,515,51310,5
2726Khatskevych, PavloUKR14902181612,5
2815Mikhailichenko, ValeryUKR1674217,515,512,5
2919Shevchenko, Yaroslav YevgUKR1589215,513,511
3027Avdieiev, MaksymUKR1481215,513,510,5
3122Bychkov, ValerijUKR154221513,511,5
3232Kolomiiets, KiraUKR14132131210
3335Kravchenko, DanyloUKR02108,57
3430Toliupa, ViktoriiaUKR14601,513118,5
3517Dehtyareva, SofiaUKR1606116,514,512
3634Davtjan, AraratUKR01141210
3733Darminok, YaroslavUKR0113,511,59,5

Notat:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)