Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:

U-17 GIRLS 37th vidya bharti akhil bhartiya chess tournament 2026-27 U-17 GIRLS

Sidst opdateret 04.10.2026 08:28:00, Oprettet af/Sidste upload: Indian Chess School

Søg efter hold Søg

Slut placering efter 4 runder

Rk.SNrHoldPartier  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13DAKSHIN KSHETRA43107013
29UTTAR KSHETRA3201609
36MADHAY KSHETRA42115010
42UTTARPURVA (BIHAR)42115010
51WEST UP4121408
64DAKSHIN MADHAY4121407,5
75EAST UP3102407,5
88RAJASTHAN3012304
97PURAVOTTAR KSHETRA3003203

Notat:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)