Campionat de Catalunya d'Equips per Edats 2026 - Sub12 Seinast dagført12.10.2026 19:13:45, Creator/Last Upload: Xavier Valios Blanco
| Kappingarnevnd | Sub 8, Sub 10, Sub 12, Sub 14, Sub 16, Sub 18-A, Sub 18-B, Sub 18 Títol, Sub 18 Consolació, Sub 20, Sub 20 Títol, Sub 20 Consolació |
| Slóðir | Almenn heimasíða hjá fyrireikarum, Livegames, GoogleMaps, BASES, LICHESS, Link tournament to the tournament calendar |
| Parameter-val | Vís kappingar-upplýsingar |
| Listar | Lið-Styrkismeting |
| Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 6 umfør |
| Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups |
| Lið-Paringar | Umf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6 |
| Telvara-paringar | Umf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6 |
| Støðan eftir | Umf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6 |
| Bestu telvararnir | Board list, eftir stigum |
| Bestu telvararnir | eftir stigum |
| Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan |
| Excel og Printa | Eksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes |
Endalig støða eftir 6 umfør
| Rk. | BNr. | Lið | Tal | + | = | - | TB1 | TB2 | TB3 | TB4 | TB5 | TB6 |
| 1 | 5 | Gerunda A | 6 | 4 | 1 | 1 | 17,5 | 0 | 9 | 226,3 | 44 | 74 |
| 2 | 1 | Tres Peons A | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 1 | 12 | 258,3 | 46 | 79 |
| 3 | 2 | Dos Torres Sant Cugat A | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 2 | 9 | 241 | 47 | 77 |
| 4 | 4 | Ateneu Colon | 6 | 4 | 1 | 1 | 16,5 | 0 | 9 | 215 | 45 | 70 |
| 5 | 6 | Cor de Marina | 6 | 4 | 1 | 1 | 15,5 | 0 | 9 | 174,8 | 42 | 65 |
| 6 | 3 | Vilafranca | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 0 | 7 | 200,5 | 46 | 74,5 |
| 7 | 13 | Llinars A | 6 | 4 | 0 | 2 | 14,5 | 0 | 8 | 144,3 | 35 | 66,5 |
| 8 | 8 | Peona i Peo A | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | 0 | 7 | 183,8 | 43 | 72,5 |
| 9 | 9 | Casino Prado Sitges | 6 | 4 | 1 | 1 | 13,5 | 0 | 9 | 159,5 | 34 | 66,5 |
| 10 | 10 | Amposta | 6 | 3 | 0 | 3 | 13,5 | 0 | 6 | 154,3 | 34 | 60,5 |
| 11 | 11 | Gerunda B | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 1 | 6 | 167 | 44 | 76 |
| 12 | 26 | Dos Torres Sant Cugat B | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 2 | 8 | 152,5 | 31 | 60,5 |
| 13 | 7 | Flanc de Dama | 6 | 2 | 1 | 3 | 12,5 | 0 | 5 | 161,3 | 42 | 68,5 |
| 14 | 16 | Figueres | 6 | 2 | 1 | 3 | 12,5 | 0 | 5 | 123,8 | 37 | 62 |
| 15 | 25 | Societat Coral Colon | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 0 | 7 | 138,8 | 34 | 65,5 |
| 16 | 12 | Mixt A | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 0 | 5 | 117 | 35 | 63 |
| 17 | 23 | Peona i Peo B | 6 | 2 | 2 | 2 | 11,5 | 0 | 6 | 115,5 | 33 | 64,5 |
| 18 | 17 | Tres Peons B | 6 | 2 | 1 | 3 | 11,5 | 0 | 5 | 106 | 36 | 63 |
| 19 | 19 | Granollers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 0 | 7 | 101,8 | 35 | 63,5 |
| 20 | 24 | Gramenet | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 0 | 5 | 105 | 39 | 63,5 |
| 21 | 22 | ECADE | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 0 | 4 | 106,3 | 33 | 61,5 |
| 22 | 14 | Olot | 6 | 3 | 0 | 3 | 10,5 | 0 | 6 | 80 | 31 | 62 |
| 23 | 18 | Mollerussa | 6 | 2 | 1 | 3 | 10,5 | 0 | 5 | 90,8 | 28 | 60 |
| 24 | 15 | Mixt B | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 1 | 4 | 119 | 36 | 64,5 |
| 25 | 30 | Montornes | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 2 | 5 | 86,8 | 24 | 51 |
| 26 | 21 | Cerdanyola del Vallès | 6 | 1 | 2 | 3 | 9,5 | 0 | 4 | 110,3 | 36 | 62,5 |
| 27 | 20 | Mollet | 6 | 1 | 0 | 5 | 9,5 | 0 | 2 | 76 | 35 | 62 |
| 28 | 27 | Llinars B | 6 | 1 | 1 | 4 | 5,5 | 1 | 3 | 31,8 | 23 | 51,5 |
| 29 | 28 | Reus | 6 | 1 | 0 | 5 | 5,5 | 2 | 2 | 24,3 | 28 | 53 |
| 30 | 29 | Blanes | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 33 | 24 | 47,5 |
Viðmerkingar: Tie Break1: points (game-points) Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints) Tie Break3: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses) Tie Break4: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB) Tie Break5: Sum of Matchpoints (variabel) Tie Break6: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
|
|
|
|