Campionat de Catalunya d'Equips per Edats 2026 - Sub12 | Organisator(en) | Federació Catalana d'Escacs |
| Federatie | Catalonia ( CAT ) |
| Toernooidirecteur | Marina De La Torre, Ivan (2259877) |
| Hoofdscheidsrechter | IA Valios Blanco, Xavier (32098995) |
| Deputy Arbiter | AC Las Heras Maestro, Lluis (22290230) |
| Scheidsrechter | AC Botias Gil, Claudia (54526701), AC Cortes Ventura, Joaquim (2221730), AC Gatell Valderrama, Eric (22258850), AC Navarro Gutierrez, Andres Camilo (32042019) |
| Bedenkzeit (Standard) | 60 min + 30 seg/mov |
| Plaats | Hotel Melià Lloret, Av. Vila de Tossa, 27, Lloret de Mar |
| Number of rounds | 6 |
| Tournament type | Swiss-System voor teams |
| Rating calculation | Nationale rating, Internationale rating |
| FIDE-Event-ID | 496663 |
| Datum vanaf | 2026/10/10 tot 2026/10/12 |
| Gemiddelde rating / Average age | 1573 / 11 |
| paringsprogramma | Swiss-Manager van Heinz Herzog, Swiss-Manager toernooibestand |
De pagina werd het laatst gewijzigd op12.10.2026 19:13:45, Creator/Last Upload: Xavier Valios Blanco
| Toernooiselectie | Sub 8, Sub 10, Sub 12, Sub 14, Sub 16, Sub 18-A, Sub 18-B, Sub 18 Títol, Sub 18 Consolació, Sub 20, Sub 20 Títol, Sub 20 Consolació |
| Links | Officiële beginpagina van de organisator, Livegames, GoogleMaps, BASES, LICHESS, Link tournament to the tournament calendar |
| Parameterkeuze | Geen toernooidetails tonen |
| Lijsten | Team-startranglijst |
| Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Teamopstelling zonder ronderesultaten, Tussenstand na de 6 ronde |
| Spelers naar rating gesorteerd, Alfabetische lijst van spelers, Alphabetical list all groups |
| Teamparingen | Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6 |
| Bordparingen | Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6 |
| Ranglijst na | Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6 |
| De beste spelers | Board list, naar punten |
| De beste spelers | naar punten |
| Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog |
| Excel en afdrukken | Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes |
Eindstand na 6 ronden
| Rk. | SNo | Team | Partijen | + | = | - | TB1 | TB2 | TB3 | TB4 | TB5 | TB6 |
| 1 | 5 | Gerunda A | 6 | 4 | 1 | 1 | 17,5 | 0 | 9 | 226,3 | 44 | 74 |
| 2 | 1 | Tres Peons A | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 1 | 12 | 258,3 | 46 | 79 |
| 3 | 2 | Dos Torres Sant Cugat A | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 2 | 9 | 241 | 47 | 77 |
| 4 | 4 | Ateneu Colon | 6 | 4 | 1 | 1 | 16,5 | 0 | 9 | 215 | 45 | 70 |
| 5 | 6 | Cor de Marina | 6 | 4 | 1 | 1 | 15,5 | 0 | 9 | 174,8 | 42 | 65 |
| 6 | 3 | Vilafranca | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 0 | 7 | 200,5 | 46 | 74,5 |
| 7 | 13 | Llinars A | 6 | 4 | 0 | 2 | 14,5 | 0 | 8 | 144,3 | 35 | 66,5 |
| 8 | 8 | Peona i Peo A | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | 0 | 7 | 183,8 | 43 | 72,5 |
| 9 | 9 | Casino Prado Sitges | 6 | 4 | 1 | 1 | 13,5 | 0 | 9 | 159,5 | 34 | 66,5 |
| 10 | 10 | Amposta | 6 | 3 | 0 | 3 | 13,5 | 0 | 6 | 154,3 | 34 | 60,5 |
| 11 | 11 | Gerunda B | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 1 | 6 | 167 | 44 | 76 |
| 12 | 26 | Dos Torres Sant Cugat B | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 2 | 8 | 152,5 | 31 | 60,5 |
| 13 | 7 | Flanc de Dama | 6 | 2 | 1 | 3 | 12,5 | 0 | 5 | 161,3 | 42 | 68,5 |
| 14 | 16 | Figueres | 6 | 2 | 1 | 3 | 12,5 | 0 | 5 | 123,8 | 37 | 62 |
| 15 | 25 | Societat Coral Colon | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 0 | 7 | 138,8 | 34 | 65,5 |
| 16 | 12 | Mixt A | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 0 | 5 | 117 | 35 | 63 |
| 17 | 23 | Peona i Peo B | 6 | 2 | 2 | 2 | 11,5 | 0 | 6 | 115,5 | 33 | 64,5 |
| 18 | 17 | Tres Peons B | 6 | 2 | 1 | 3 | 11,5 | 0 | 5 | 106 | 36 | 63 |
| 19 | 19 | Granollers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 0 | 7 | 101,8 | 35 | 63,5 |
| 20 | 24 | Gramenet | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 0 | 5 | 105 | 39 | 63,5 |
| 21 | 22 | ECADE | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 0 | 4 | 106,3 | 33 | 61,5 |
| 22 | 14 | Olot | 6 | 3 | 0 | 3 | 10,5 | 0 | 6 | 80 | 31 | 62 |
| 23 | 18 | Mollerussa | 6 | 2 | 1 | 3 | 10,5 | 0 | 5 | 90,8 | 28 | 60 |
| 24 | 15 | Mixt B | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 1 | 4 | 119 | 36 | 64,5 |
| 25 | 30 | Montornes | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 2 | 5 | 86,8 | 24 | 51 |
| 26 | 21 | Cerdanyola del Vallès | 6 | 1 | 2 | 3 | 9,5 | 0 | 4 | 110,3 | 36 | 62,5 |
| 27 | 20 | Mollet | 6 | 1 | 0 | 5 | 9,5 | 0 | 2 | 76 | 35 | 62 |
| 28 | 27 | Llinars B | 6 | 1 | 1 | 4 | 5,5 | 1 | 3 | 31,8 | 23 | 51,5 |
| 29 | 28 | Reus | 6 | 1 | 0 | 5 | 5,5 | 2 | 2 | 24,3 | 28 | 53 |
| 30 | 29 | Blanes | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 33 | 24 | 47,5 |
Opmerking: Wtg1: points (game-points) Wtg2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints) Wtg3: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses) Wtg4: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB) Wtg5: Sum of Matchpoints (variabel) Wtg6: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
|
|
|
|