N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

KASUKMA (XVI) 2026 (Mix-Double)

De pagina werd het laatst gewijzigd op03.10.2026 10:36:21, Creator/Last Upload: Universiti Teknologi Petronas

Search for team Zoeken

Eindstand na 5 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11KPM Beranang5320880
23KPM Indera Mahkota523076,50
36KM Kulim5221660
45KM Kuala Nerang513155,50
52KM Seremban5212550
68KPM Bandar Melaka5050550
710KPM Seri Iskandar5131550
87KPM Ayer Molek513154,50
94KM Banting512244,50
109KPM Bandar Penawar5005000

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: Direct Encounter (DE)