1st Late Shri Vijay Lahoty Memorial Chess Tournament 2026 U13 Category Total Prize Fund ₹ 1,40,000 Registration Contact 9891598908

Soňky täzelenme 17.10.2026 12:17:32, Dörediji/Soňky ýükleme: suru7878

SalgylarGuramaçynyň resmi web-saýty, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
Parametrler Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez
SanawlarBaşlangyç sanaw, Elipbiý sanawy, Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
6 tapgyrdan soňky jemleýji atanak tablisa, Başlangyç sanaw boýunça atanak tablisa
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6/6 , jübütlenmedik
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6
Download FilesIGSF Tmnt.pdf
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Oýunçy gözlegi Gözle

Tapgyr 2 soňundaky orunlar

Or.Başl.№AdyFEDReýtUt. TB1  TB2  TB3 
11AIMPrakhar, Singh GosainIND17242000
23Purvaansh, BadwalIND16872000
36Swaraj,IND15812000
47Suryaansh, BansalIND15552000
514AFMGulati, AnhadIND15042000
615AFMNeil, Vikram AggarwalIND15042000
728AFMSaransh, AggarwalIND14182000
821AFMAairah, GuptaIND14472000
925Aarohi,IND14392000
105Sohail, KhanIND15912000
1113Chirag, BansalIND15092000
1223ACMArihant, DikshitIND14402000
1326Yaashbhav, KumarIND14382000
1417Pranav, AryaIND14671,5000
154Vardaan, KumarIND16411,5000
1618Vaayu, Pratap AroraIND14611,5000
179Nandika, GulatiIND15451000
1810AFMAdya, GuptaIND15181000
1911Atish, Kumar GuptaIND15141000
2020Advika, VohraIND14491000
218Prabhmehar, SinghIND15511000
2212Swarnim, SinghIND15131000
2329Kiyansh, KohliIND14131000
242Aaditva, GargIND17011000
2516Shoaib, KhanIND14961000
2619Bansal, HitarthIND14521000
2722Dishaarth, MahajanIND14461000
2824Deepak, KumarIND14401000
2927Tvesha, SinghIND14351000
3031Amaaya,IND01000
3134Bharadwaj, Harshit SarmaIND01000
3235CHAWLA, DhairyanshIND01000
3342Lakhaney, DaanishIND01000
3443ACMManas, PareekIND01000
3556Verma, JaidithyaIND01000
3657Vivaan, Gupta (27-02-2014)IND01000
3745Mishra, AashviIND01000
3837ACMDash, ReyanshIND01000
3938G, GokulIND01000
4039Gupta, SamvidIND01000
4148Nandan, VyanIND01000
4249Neev, VivekIND00,5000
4353Singla, AradhyaIND00,5000
4446Mishra, KavishIND00,5000
4536Das, AvyaanIND00,5000
4640Gupta, YuvaannIND00,5000
4733Bhangale, ShivanyaIND00000
4841kaur, gurnaazIND00000
4951Sehrawat, AvikaIND00000
5054Suri, MaheenIND00000
5130Bhardwaj, VedanikaIND14120000
5232Ameyaa, JainIND00000
5344Manyata, SrishyaIND00000
5447Mishra, VanshIND00000
5552Shekhar, AnuragIND00000
5655vadera, AdvikIND00000
5758Ekasn, SharmaIND00000
5850Saigal, ArianaIND00000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Direct Encounter (DE)
Goşmaça görkeziji2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Goşmaça görkeziji3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)