По вопросам регистрации обращаться по номеру телефона +77028459813 Адиль Раисович

Kostanai Baiterek Rapid

Darrera actualització03.10.2026 19:17:51, Creador/Darrera càrrega: Kazakhstan Chess Federation (License 48)

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Classificació final després de 9 rondes, Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for player Cerca

Classificació final després de 9 rondes

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloPts. Des1 
11Sarzhanov, ChingizkhanKAZ2106850,5
22Medybayev, RenatKAZ2084751,5
37AIMZhunussov, NurlanKAZ17196,549
412Yerzhanov, SamirKAZ1610649
56AIMShakhman, AsanaliKAZ1756647
63Salimov, RuslanKAZ19735,551
75AIMZhantemirov, AmirzhanKAZ17705,550
810Medetuly, NurdauletKAZ16555,544,5
911Karakash, KirillKAZ16415,542,5
1016Peretrukhina, RuzhenaKAZ1526546
118Zhakanov, DauletKAZ1664542
1217Temir, AlikhanKAZ1521541,5
1313AIMAmanov, AmirKAZ15864,541,5
1427Medet, ArlanKAZ04,537,5
154Zharmagambetov, SultanKAZ1805447,5
1615Zhappar, RabiaKAZ1528445
1726Medet, AilinKAZ0438,5
189AIMMaksat, OstemirKAZ1659435
1914Adilev, RifatKAZ1580435
2021Kalabay, DalerKAZ1400433,5
2122Esenalin, YerkonysKAZ03,538,5
2220Orazaly, AisultanKAZ14203,536
2318AFMKusman, IbrahimKAZ14783,531,5
2424Kapar, IskanderKAZ02,533,5
2523Kapar, AlfiyaKAZ02,530,5
2625Khalilov, ArlanKAZ0233,5
2719Bukhmetov, AlmatKAZ1465232,5

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)