N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

CEAE - Apertura 2026 Jornada 1 Secundaria - Prepa

De pagina werd het laatst gewijzigd op27.09.2026 21:49:51, Creator/Last Upload: arbitros queretaro

Search for team Zoeken

Eindstand na 4 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
111EQA Diamante44008160
212EQA Oro43016140
39Dos Reyes43016130
42Caballeros Del Rey4301611,50
56Chess Tactics Rojo42115140
7ChessMinds42115140
74Chess Hero FE4211511,50
83Celta Hero FD42115110
916YBCHESS AZUL4202411,50
105Chess Tactics Azul42024110
8Club 6442024110
1217YBCHESS ROJO3102450
131Arte de la Guerra4103290
1413Genialmente4103250
1510EQA Alfa300324,50
1615IRC3003240
1714IQM San Javier3003220

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints