Tabulka podle startovní listiny

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2 
18Bad Goisern 2110042
10Vöcklabruck 5110042
34Schach Am Attersee 211003,52
43Frankenburg 3110032
9Gmunden 3110032
61Schwanenstadt 2100110
7Kultur Wels 3100110
86Schach Am Attersee 310010,50
92Almtal 2100100
5Vöcklabruck 4100100

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)