FESTIVAL SUDESTE por EQUIPES – FESUEQ | São Paulo/SP | 10, 11 e 12 de outubro | Título direto de MN e WMN

Organisator(en)CBX, Ed Rosas e Vale+ Eventos
FederatieBrazil ( BRA )
HoofdscheidsrechterIA Monteiro Rosas, Ednilson 22722777
Deputy ArbiterFA Ramos, Erick Alexandre Moreira 2145120; Akamine, Giullia Hikari Nishimori 44739753
ScheidsrechterVieira, Malon Vinicius 538024756; Vieira, Ruiago 2 ... All arbiters
Bedenkzeit (Standard)90+30
PlaatsMega Loja Casas Bahia - Av. Emb. Macedo Soares, 9175 - Água Branca, São Paulo
Number of rounds6
Tournament typeSwiss-System voor teams
Rating calculationNationale rating, Internationale rating
FIDE-Event-ID504067
Datum vanaf2026/10/10 tot 2026/10/12
Gemiddelde rating / Average age1600 / 24
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz Herzog, Swiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op13.10.2026 19:17:57, Creator/Last Upload: CBX - Confederacao Brasileira de Xadrez

LinksOfficiële beginpagina van de organisator, Livegames, idChess - Ed Rosas, Fotos, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
LijstenTeam-startranglijst
Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Teamopstelling zonder ronderesultaten, Tussenstand na de 6 ronde
Spelers naar rating gesorteerd, Alfabetische lijst van spelers
TeamparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
De beste spelersBoard list
De beste spelersPlayer performance list
Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog
partijenEr zijn 260 partijen beschikbaar om te downloaden
Excel en afdrukkenExporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes
Search for team Zoeken

Eindstand na 6 ronden

Rk.SNoTeamGroupPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
12Xadrez Clube Sorocaba - Ego Prático64201807384,56964
27Xadrez Arte6321160728260,565
31Xadrez Jundiai - Volta Lyon650115,5073,58256,557
44Sociedade Hípica de Campinas632115,5068,578,55453
53Clube Campineiro632114067,5775354
65Campo Limpo Paulista - Pipoqueiros632113,5068,577,552,550
78Clube Xadrez Cotia631213,506068,54551
89Academia AXS A622213073814957
96Osasco - CotiaU14631213052603535
1017Osasco - Gambito da Rima621312,5073854965
1114Xadrez para Crianças - CapivaritasU14614112,5064,572,540,550
1215Osasco - Brand e Vigand622212265734050
1311Santo AndréU20621312062,570,54341
1418Nippon A640211,5262,570,53847
1513Caçapava - Chess Trips630311,50556229,547
1610Taboão da Serra - Insistentes612310071784657
1719Academia AXS BU2062049,5060,568,539,552
1816SADA - CXA62049054612742
1912PoáS5062048,50637031,556
2020Colégio Etapa São PauloU14610580586526,544
2122Xadrez para Crianças F14F1461058055622747
2221Nippon B - Sub14U1462047047551232

Opmerking:
Wtg1: points (game-points)
Wtg2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Wtg3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Wtg4: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Wtg5: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints)
Wtg6: Sum of Matchpoints (variabel)