Domingo 11 de octubre - 17:00 hs.
La Morada de Saturno - Acevedo Díaz 1445 - Mvd
Inscripciones abiertas - WhatsApp 091 306 755 (+59891306755)
La recaudación del torneo será destinada a adquirir materiales para el Club.
Apoya el Club UCU.

ENCUENTRO DE DUPLAS BLITZ NEPTUNO

Organizatorius (-iai)Club Neptuno de Ajedrez
FederacijaUrugvajus ( URU )
Turnyro direktoriusBrian Barros [3018938]
Vyriausias teisėjasAF Alfonso Figueroa [3004830]
Laiko kontrolė (Žaibas)5 min + 2 seg/mov
VietaLa Morada de Saturno - Acevedo Díaz 1445 - Mvd
Ratų skaičius6
Turnyro tipasŠveicariška sistema komandoms
Reitingo skaičiavimas -
Data2026/10/11
Reitingo-Ø / Vidutinis amžius1653 / 23
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog, "Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas12.10.2026 01:29:39, Autorius/Paskutinis perkėlimas: AF Alfonso Figueroa

Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų , susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 6 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 6 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4  PR5  PR6 
11MATE REAL6420101072364210
23BELLA VISTA641198533741,54,5
32Donantes de ELO623177,5473843,55,5
49Ying Yang5131775136,5435
54Milanesa Napolitana6231773936,539,53
66GMs (Grandes Malotes)5131773836392
75AGUSTEAM521276,53434371
87LAS TORTUGAS NINJA6141663436,5413
911NEPTUNO A511355,52234371,5
108Bishopteaks502344,51832351,5
1110EL PEON Y EL VIEJO5014331030,533,50

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)
Papildomas rodiklis 4: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)
Papildomas rodiklis 5: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Papildomas rodiklis 6: Koya System (KS) (Gamepoints/Limit 50")