Sign-up here:
https://akabanefiderapid6.peatix.com/

6th Akabane Fide Rapid 11/3

OrganizátorAkabane Chess Club
FederaceJaponsko ( JPN )
Ředitel turnajeYamaguchi Tosei
Hlavní rozhodčíYamaguchi Tosei
RozhodčíHayashi Takanori
Bedenkzeit (Rapid)15+10
MístoHokutopia Room 1601, Kita-ku, Tokyo
Number of rounds6
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2026/11/03
Ø ELO turnaje1577
Losovací programSwiss-Manager Heinz Herzog, Turnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace16.10.2026 13:32:46, Creator/Last Upload: Tosei

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskExport do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes
Search for player Hledej

Startovní listina

Čís.JménoFideIDRtgFIDERtgNSkup.
1Bhatia, Praveen700493117701638
2Kanda, Daigo700045617481751
3Sirimalla, Srivatsa700812017441731
4Uehara, Jun700314516901512
5Okubo, Sui700717515531483
6Biju, Pillai Nanma700784115471222
7Joshi, Soumya700884815440
8Ishikawa, Koji700858914930
9Karthik, Diya700824401107