Sign-up here:
https://akabanefiderapid6.peatix.com/

6th Akabane Fide Rapid 11/3

Poslední aktualizace14.10.2026 10:59:24, Creator/Last Upload: Tosei

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskExport do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes
Search for player Hledej

Startovní listina

Čís.JménoFideIDRtgFIDERtgNSkup.
1Bhatia, Praveen700493117701638
2Kanda, Daigo700045617481751
3Sirimalla, Srivatsa700812017441731
4Uehara, Jun700314516901512
5Okubo, Sui700717515531483
6Biju, Pillai Nanma700784115471222
7Joshi, Soumya700884815440
8Ishikawa, Koji700858914930
9Karthik, Diya700824401107