CAMPEONATO DE XADREZ MÉDIO SETEMBRO OGB 2026

Soňky täzelenme 08.10.2026 19:26:18, Dörediji/Soňky ýükleme: Luiz Carlos

Parametrler Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
SanawlarBaşlangyç sanaw, Elipbiý sanawy, Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
5 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar, 5 tapgyrdan soňky jemleýji atanak tablisa, Başlangyç sanaw boýunça atanak tablisa
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5/5 , jübütlenmedik
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Oýunçy gözlegi Gözle

5 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar

Or.Başl.№AdyFEDReýtUt. TB1  TB2  TB3 
111Pietro,BRA04111,510,5
210Pedro Augusto,BRA04013,512
38Miguel,BRA0311513
41Alex,BRA03011,510,5
52Arthur,BRA02,50106
63David,BRA0201413
77Lucas,BRA020119
89Paulo Gilberto,BRA020108
94Emmanuel,BRA01,5010,510
106Gabriel,BRA01011,510
1112Thiago,BRA010109
125François,BRA01076
1313Alice,BRA00,503,53
1414Ana Clara,BRA00011

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Goşmaça görkeziji2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Goşmaça görkeziji3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)