Huom! Palvelimen kuorman pienentämiseksi vähennämme hakukoneiden kuten Google ja Yahoo skannausta siirtämällä yli viisi päivää sitten päättyneet (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse:

The Johannesburg Central Chess Club Presents:

JCC - St Peters College Chess League 2026 - B Division

Viimeisin päivitys13.10.2026 10:10:20, Luonut/Viimeisin lataus: Mthombeni,Sanele

Etsi joukkuetta Haku

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14Crawford Sandton B660031120
22St. David's Marist B64112290
35St Peters College B64021780
46Curro King's Linbro Park B630314,560
51St Mary’s Waverley62041240
68Dainfern College B51137,550
73Bryanston High B3102620
87Mondeor High B40042,500
910Christchill C10010,500
109Christchill B1001000

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints