Sat 17 Round 1: 7.30pm
Sun 18 Round 2: 10am, Round 3: 1pm, Round 4: 5pm
Mon 19 Round 5: 10am, Round 6, 1pm, Round 7: 5pm

FULL - No more registrations

Caissa RR Classic League D 1st Edition Rating requirents 1450 - 1549

Viimeisin päivitys18.10.2026 12:52:31, Luonut/Viimeisin lataus: Caissa Ltd

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Linkitä turnauskalenteriin
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatPelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkostettu pelaajaluettelo
Sijoitukset 4 kierroksen jälkeen, Parit/Tulokset
Ristitaulukko 4 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Excel ja tulostusVie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi, QR-Codes

Sijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtgp. TB1  TB2  TB3 
16Cheung, Chun HoHKG1476404,54
22AFMBalaji, ShreenidhiFID14673,503,753
34Chui, Tsz HeiHKG15072,504,252
41Kuan, FrancoHKG15062,501,752
57Nguyen, Clare AshleyHKG15471,502,750
65Cheung, Wing Shek JulienHKG14501,500,751
73Sun, Kai Ming SpencerHKG14590,500,750
88Alto, Brandon YoungHKG15300000

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (DE)
Vertailu 2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Vertailu 3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)