Campeonato Brasiliense de Xadrez 2026 - Final

Ostatnia aktualizacja strony16.10.2026 00:32:33, Creator/Last Upload: FederacaoBrasiliensedeXadrez

linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Pokazanie danych turnieju
ListySortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu
Stan po 4 rundzie, Kojarzenia/wyniki
Tabela po 4 rundzie, Tabela według listy startowej, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
PartieLiczba 13 partii do ściągnięcia
Excel i drukowanieEksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, QR-Codes

Stan po 4 rundzie(9 results missing)

M-sceSNrNazwiskosexFedEloRgKrPkt TB 1  TB 2  TB 3 
12Leonardo Martins TomazetteBRA20212015303,53,5
212Leonardo Costa Tosetto VenturaBRA172019202,5066
35Joviniano Martins de Oliveira JuniorBRA186819002155
48Miguel Souza Damasceno MartinsBRA17621765225,56
510AIMArtur Martins BarbosaBRA177618202255,5
611Larissa Alencar LyrawBRA148917751067
77Isabela Paiva SilvawBRA001055
84Carlos E Souza Damasceno MartinsBRA190520431033
96Lucca Veloso De OliveiraBRA182618330,5055
101Joao Pedro Braz Correia LimaBRA17191883006,56,5
119Paulo Goncalves De SousaBRA189620310044,5
123Pedro De Figueiredo SobralBRA177019110033

Uwagi:
TB 1: Direct Encounter (DE)
TB 2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
TB 3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)