Skerries Autumn 2026 - Seagulls

Seinast dagført19.10.2026 17:26:17, Creator/Last Upload: skerrieschess@gmail.com

KappingarnevndOpen, Cormorants, Seagulls
SlóðirAlmenn heimasíða hjá fyrireikarum, Link tournament to the tournament calendar
Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar
ListarByrjanarlisti, Telvarar í bókstavarað, Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Alphabetical list all groups, Spæliskipan
Talva eftir umfar 6, Byrjanartalva
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7/7 , ikki parað
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for player Leita

Støðan eftir umfar 3

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
11Willow MonaghanIRL9543000
24Joshua MonaghanIRL8382000
35Joseph LoreilleIRL7951,5000
43Fiachra DavisIRL8631000
52Aadya MalhotraIRL9001000
66Mateusz SzczesniakIRL7880,5000
77Alan FlorczakIRL6130000

Viðmerkingar:
Tie Break1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)
Tie Break2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Tie Break3: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints)