Gespielt wird in 2 Kategorien:
In der Meisterklasse (MK) spielen die 8 besten Spieler ein vollrundiges Turnier, während das allgemeine Turnier (AT) als Open ausgetragen wird.

Therwiler Afternoon Open / TAO 2026 AT

Posledná aktualizácia 14.10.2026 18:35:03, Creator: bernharderbmenzi,Last Upload: Swiss Manager

Výber turnajaTAO Open, Meisterkategorie
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 2 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes
Search for player Hladaj

Poradie po 2 kole

Por.č.TMenoFEDElo TB1  TB2  TB3 
14Blickle, MichaelSUI1771212
26Bonauer, StephanSUI1601212
32Erb, BernhardSUI17921,51,51,5
45Willimann, PhilippSUI17411,51,51,5
516Schotten, RolfSUI01,511,5
63Ledermann, WolfgangSUI1790121
714Dussy, Jean-FrancoisSUI0121
815Handschin, UrsSUI0121
910Marsch, StephanSUI150611,51,5
108Rothenfluh, MarcelSUI155211,51
117Cardinaux, NikitaSUI1601112
121Widmer, WernerSUI1800111,5
139Affentranger, UrsSUI15070,51,51
1412Filli, ClaudeSUI1473021
1513Maurer, JasminSUI145701,51,5
1611Arnold, UrsSUI1495012

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Tie Break3: Sum Buchholz-Tie Break variable