O'rinlar jadvali

O'r.SNoJamoaPartiyalar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14Völs & Hak Ibk220045,50
25Sportverein Innsbruck2200450
33Sk Telfs2110350
42Spg Rum/Hall/Mils201113,50
51Absam200202,50
6Raiffeisen Wattens200202,50

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: points (game-points)
Qo'shimcha ko'rsatkich3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints