Tabulka podle startovní listiny

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
18Pjesak/Schwarzach 1220049,50
210ASK Newcomer2200480
39Ranshofen 2211037,50
45ASK Skywalker2101262
57Neumarkt 12101260
64SIR Top210125,50
73Ach/Burghausen 12011150
82Mozart Salzburg201114,51
91Yokozuna Uttendorf201114,51
106Mattighofen 1961200203,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints