2. liga D 2026/2027 Oxirgi yangilanish 18.10.2026 14:33:57, Yaratuvchi/Oxirgi yuklash: Czech Republic licence 130
| Turnir tanlash | šachy.cz Extraliga, 1. liga Z, 1. liga V, 2. liga A, 2. liga B, 2.liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F |
| Havolalar | Tashkilotchining rasmiy sayti, ŠSČR, Turnir taqvimi bilan bog'lash |
| Parametrlar | Turnir tafsilotlarini ko'rsatish |
| Ro'yxatlar | jamoalar, O'rinlar bo'yicha kross-jadval (MP), O'rinlar bo'yicha kross-jadval (Och.), O'rinlar jadvali, O'yinchilarning boshlang'ich saflanish ro'yxati, Alifbo bo'yicha ro'yxat, Barcha guruhlarning alifbo bo'yicha ro'yxati, O'yinlar jadvali, Statistika |
| Jamoa tarkibi tur natijalari bilan, Jamoa tarkibi tur natijalarisiz, Barcha turlarning jamoa juftliklari |
| Taxta juftliklari | Tur 1 |
| Eng yaxshi o'yinchilar | ochkolar bo'yicha, foiz bo'yicha |
| Har bir taxta bo'yicha eng yaxshi o'yinchi | ochkolar bo'yicha, foiz bo'yicha |
| Partiyalar | Yuklab olish uchun 48 ta partiya mavjud |
| Excel va chop etish | Excelga eksport qilish (.xlsx), PDF faylga eksport qilish, QR-Codes |
Har bir taxta bo'yicha eng yaxshi o'yinchi: foiz bo'yichaTalab qilinadigan minimal partiyalar soni: 60%
| Board 1 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | FM | Winter Ondřej | 2343 | 2322 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | FM | Kejna Piotr | 2376 | 0 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | WFM | Rybáčková Lucie | 2153 | 2092 | ŠO Gordic Jihlava | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | IM | Vyskočil Neklan | 2263 | 2222 | Caissa Třebíč | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 5 | | Kratochvíl Vít | 2253 | 2236 | TJ Náměšť nad Oslavou | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 6 | WIM | Richterová Nataša | 2179 | 2164 | Jezdci Jundrov "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | | Šetina Václav | 2126 | 2074 | ŠK Kuřim | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 8 | FM | Baštář Výprachtický David | 2311 | 2283 | TJ Lanškroun | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 9 | | Šafařík Jakub | 2251 | 2208 | ŠK Vysoké Mýto | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| Board 2 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | | Fiala Václav | 2192 | 2183 | Jezdci Jundrov "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | IM | Čech Pavel | 2301 | 2281 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | IM | Zeberski Jakub | 2325 | 0 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | | Holásek Pavel | 2025 | 2009 | ŠK Ústí nad Orlicí | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 5 | FM | Sedláček Oldřich | 2083 | 2067 | Caissa Třebíč | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 6 | | Zezula Jakub | 2101 | 2065 | TJ Náměšť nad Oslavou | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | AIM | Jiroušek Jan | 2053 | 1981 | TJ Lanškroun | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 8 | | Tajovský Martin | 2202 | 2192 | ŠK Kuřim | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| Board 3 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | | Krátký Josef | 2113 | 2112 | TJ Lanškroun | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | FM | Buločkin Martin | 2244 | 2217 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | WGM | Kulovaná Eva | 2104 | 2100 | Caissa Třebíč | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | IM | Sabuk Piotr | 2313 | 0 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 5 | | Veselý Vítek | 2119 | 2113 | ŠO Gordic Jihlava | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 6 | CM | Velím Vojtěch | 2096 | 2077 | Jezdci Jundrov "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | | Trhal Tomáš | 2045 | 2026 | ŠK Vysoké Mýto | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| Board 4 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | | Česenek Jan | 2005 | 1995 | ŠK Vysoké Mýto | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | | Kupsa Matěj | 2157 | 2100 | TJ Lanškroun | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | | Škoda Martin | 2184 | 2167 | ŠO Gordic Jihlava | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | | Zelba Lukáš | 2199 | 2153 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 5 | | Bělohlávek Petr | 2078 | 2078 | Caissa Třebíč | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 6 | | Novák Aleš | 2074 | 2062 | ŠK Bohemia Pardubice | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | FM | Majer Jiří | 2115 | 2111 | ŠK Kuřim | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 8 | FM | Vrána Jan | 2339 | 2298 | 2222 ŠK Polabiny "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 9 | | Vestfál Jan | 2138 | 2118 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| Board 5 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | | Mičulka Petr | 2002 | 1969 | TJ Náměšť nad Oslavou | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | | Jurek Miroslav | 2099 | 2084 | ŠO Gordic Jihlava | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | | Veřmiřovský Vlastimil | 1939 | 1924 | Caissa Třebíč | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 4 | | Mík Tomáš | 2196 | 2138 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 5 | | Houška Bronislav | 2017 | 1968 | ŠK Bohemia Pardubice | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 6 | | Kuchař Matěj | 2046 | 2021 | Jezdci Jundrov "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | | Švagerka Michal | 1952 | 0 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 8 | FM | Červený Petr | 2258 | 2235 | 2222 ŠK Polabiny "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 9 | | Pavlík Vladimír | 1993 | 1943 | ŠK Kuřim | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 10 | | Kosek Marek | 2109 | 2088 | ŠK Vysoké Mýto | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| Board 6 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | | Němec David | 2059 | 2047 | ŠK Kuřim | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | | Dedek Jan | 2152 | 2117 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | | Ryšánek Jakub | 2036 | 2030 | Jezdci Jundrov "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | | Zezula Matěj | 1908 | 1865 | TJ Náměšť nad Oslavou | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 5 | FM | Říha Vojtěch | 2269 | 2260 | 2222 ŠK Polabiny "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 6 | | Kroulík Václav | 2154 | 2150 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | | Bukáček Lubomír | 2099 | 2096 | ŠO Gordic Jihlava | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 8 | | Lorenc Adam | 2021 | 1991 | ŠK Ústí nad Orlicí | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| Board 7 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | | Mareš Jan | 1968 | 1932 | ŠK Ústí nad Orlicí | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | FM | Bujnoch Radek | 2259 | 2251 | 2222 ŠK Polabiny "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | | Doseděl Jiří | 2065 | 2003 | ŠK Vysoké Mýto | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | | Žaža Martin | 1976 | 1951 | TJ Náměšť nad Oslavou | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 5 | IM | Nun Jiří | 2206 | 2148 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 6 | | Habina Martin | 1987 | 1972 | ŠK Kuřim | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | | Lampíř Tomáš | 1974 | 1975 | Caissa Třebíč | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| Board 8 |
| O'r. | | Ism, familiya | Rtg | RtgN | Jamoa | % | Och. | Rp | Partiyalar |
| 1 | | Dušánek Filip | 1881 | 1765 | TJ Lanškroun | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | | Zedníček Filip | 2020 | 1969 | ŠŠPM Lipky HK "B" | 100,0 | 1 | 0 | 1 |
| 3 | | Vojtek Pavel | 1876 | 1807 | Jezdci Jundrov "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 4 | | Kosek Jiří | 1970 | 1959 | ŠK Vysoké Mýto | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 5 | | Boček Tadeáš | 1936 | 1906 | ŠK Kuřim | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 6 | | Lihotský Lukáš | 2127 | 2100 | 2222 ŠK Polabiny "B" | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 7 | | Svíženský Luboš | 1912 | 1827 | Caissa Třebíč | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 8 | FM | Kačírek Petr | 2236 | 2254 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 9 | | Holásek Vít | 1896 | 1825 | ŠK Ústí nad Orlicí | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
| 10 | FM | Švanda Pavel | 2059 | 2044 | ŠO Gordic Jihlava | 50,0 | 0,5 | 0 | 1 |
|
|
|
|