Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

XYChess Team League 2026

Ultima actualizare11.10.2026 13:46:58, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for team Cautare

Clasamentul dupa runda 4

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Grey Matters Young Minds4310108,51
22Ocean Waves4310108,51
33John Warner 24301990
411XYChess Pawn Stars430198,50
54The Eternals420266,50
612Chess Giraffes420266,50
75SMChess4202660
810Blunder Busters4202650
99Witty Knights420264,50
107Knights Of Malta4112450
1113Manz United410334,50
128The Punishers4103340
136Bishop's Brigade410333,50
1414FDCA4013140

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints