Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

2026 NSCL SHED Qualifiers 1 - Girls

Ultima actualizare09.05.2026 16:45:42, Creator/Last Upload: gilton mkumbwa

Search for team Cautare

Clasament final dupa 3 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15St Anthony secondary school3300611,539
22Chikhwaza secondary school3201476
36Thyolo secondary school320146,58
41Addolorata310224,513
54Providence Girls Secondary School310224,52
63MULANJE SECONDARY SCHOOL3003027

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (analog [57] but with all results)