Tournoi interne Bois-Gentil 2026 Catégorie D

Ostatnia aktualizacja strony13.10.2026 08:06:54, Creator/Last Upload: Fédération Genevoise des Echecs

Wybranie turniejuCatégorie S, Catégorie A, Catégorie B, Catégorie C, Catégorie D
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Pokazanie danych turnieju
ListySortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups
Stan po 11 rundzie, Kojarzenia/wyniki
Tabela po 11 rundzie, Tabela według listy startowej, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Excel i drukowanieEksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, QR-Codes

Stan po 11 rundzie(3 results missing)

M-sceSNrNazwiskoRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
19Delay, Isabelle14827,5036,57
21Ouatas, Mabrouk153670327
37Rincon Perez, Rafael15296,5028,256
411Genier, Claude15635,5024,54
53Jenni, Didier15265,5023,755
68Gigon, Marcel13804,5024,253
72Barone, Laurie042164
86Wasf, Cyril042154
913Kacem, Doris152041193
1010Briefer, Michel148141163
1112Haensler, Andreas15513,5214,753
125Verdon, Roland14553,50,519,253
134Jacot-Descombes, Bettina14603,50,515,252

Uwagi:
TB 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
TB 2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
TB 3: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count)