Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Tournoi interne Bois-Gentil 2026 Catégorie A

Zadnja izmjena13.10.2026 08:04:07, Creator/Last Upload: Fédération Genevoise des Echecs

Lista po nositeljstvu

Br.ImeFideIDRtg
5Al Kassar, Feras6520726221820
6Longepierre, Chloe13427891796
4Schaerer, Marc13091291793
8Schaerer, Marie-Anne13143431790
9Dittmar, Michael13104881775
7Faustino, James6510776801769
10Zoukou, Ylann13515591769
2Schmid, Peter13722201758
1Nawrocki, Bronislaw13120221738
11Babel, Ludovic13102911657
3Moghaddam, Alireza13215791657